Carspa UPS600-12 12V/230V 600W pretvornik napetosti s polnilnikom 12V/10A in funkcijo UPS
SHOPPING
- 3%
DAYS
simbolična fotografija
številka artikla
AH2091470049
OEM
UPS600-122
Proizvajalec
CARSPA
Točke zvestobe: 4
0 ocen
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
Na zalogi 2 kos, 20.5.2026 že pri vas
Morda vam bo koristilo
Opis in parametri
Serija CARSPA UPS - inverter s polnilnikom deluje hkrati kot polnilnik, frekvenčni pretvornik in off-line UPS. Ta tehnologija zagotavlja neprekinjeno delovanje vaše opreme tudi po izpadu električne energije. Samo priključite baterijo želene velikosti Značilnosti izdelka: - Češke vtičnice - Izjemno hiter relejni prenos: <8 ms - L.I.T: tehnologija nizkih motenj - Univerzalno zaščitno vezje: preobremenitev, kratek stik, zaščita pred pregrevanjem, zagotavlja dolgo življenjsko dobo baterije, mehak zagon. - Samodejno trifazno polnjenje notranjega polnilnika baterij - Vrata USB: 5 V 500 mA - Z izbiro različnih baterij izberite lasten čas rezervnega napajanja z izmeničnim tokom! Zaščitna funkcija: - Nizka napetost: alarm in izklop - Zaščita pred prenapetostjo - Zaščita pred preobremenitvijo - Temperaturna zaščita - Zaščita pred kratkim stikom - Zaščita pred obrnjeno polarnostjo - Mehak zagon - Samodejna ponastavitev - Zaščita pred ozemljitvijo Tehnični parametri: -Dimenzije: 330 x 150 x 58 mm -Teža: 2,1 kg -USB-UN -12V/230V -izhodna moč 600 W neprekinjeno, 1200 W vrhunsko -Modificiran sinusni val
Parametri
Vrsta blaga
Svetovanje
Najpogostejša vprašanja
Ali je možen osebni prevzem blaga?
Kateri dostavljalec mi bo blago dostavil?
Pri naročilu lahko izbirate med naslednjimi možnostmi dostave: GLS, GLS ParcelShop, Packeta
Ali lahko prevozniku plačam s kartico?
Da, kurirju lahko plačate s kartico.
Kje se nahaja paket z mojim naročilom?
Ali se moram ob nakupu registrirati?
Ali lahko naročilo narekujem po telefonu?
Kako poteka reklamacija in koliko časa traja obravnava?
Kako bom vedel, da je bil moj paket dostavljen?
Kaj pomeni spletno plačilo s kartico?
Kje si lahko ogledam svoje račune?
Račun najdete v vaši e-pošti in tudi v profilu registrirane stranke v rubriki: Moj račun => Računi
Kdaj bom prejel točke zvestobe in kako jih lahko unovčim?
Kaj so točke zvestobe?
Potrebujete pomoč? Pomagali vam bomo.
Svetovalka
pri izbiri
Prevzemna mesta. Do 1360 prevzemnih mest.
Široka izbira. Ponujamo več kot 43000 izdelkov.
Pri nas imate čas. Blago lahko vrnete v 30 dneh.
Nagradili vas bomo. Za vsak nakup prejmete točke zvestobe.
Stranke nas hvalijo
90% strank priporoča glede na vprašalnike o zadovoljstvu v zadnjih 90 dnevih.