CyberPower sistem za zasilno napajanje (EPS) 1000VA/700W
simbolična fotografija
številka artikla
OEM
CPS1000E
Proizvajalec
Cyber Power Systems
Točke zvestobe: 9
0 ocen
Razprodano
Ta izdelek ni več na voljo, zato ga ni mogoče naročiti.
Oglejte si alternativni izdelek. Zagotovo boste nekaj izbrali.
Morda vam bo koristilo
Opis in parametri
EAN: 4712364141898
Tehnologija delovanja
Linijsko interaktivni, AVR (Boost & Buck)
Napajanje
1000VA, 700W
Dostop
Razsežnost napetosti 140 ~ 300V
Frekvenčno območje 50/60 Hz /- 5 Hz (samodejno zaznavanje)
DC Vhodna napetost 12V
Zaščita pred prenapetostjo
Prenapetostna konica do 400 V; nadgradnja strojne programske opreme za dolgotrajno napetostno preobremenitev
Izhod za izmenični tok
Enofazni
Izhodna napetost 0 ~ 40 % obremenitve Čista sinus za 220 V /- 10 % 40 ~ 100 % obremenitve Približna sinus za 220 V /- 10 %
Izhodna frekvenca 50/60Hz /- 1%
Čas preklopa (tipičen) < 10 ms
Zaščita pred preobremenitvijo
V omrežju: odklopnik na bateriji: notranje omejevanje toka
Izhodne vtičnice
2 x Schuko
Potrdila
CE, SONCAP
Prikaz stanja
Indikatorji: vklopljen, LCD zaslon
Zvočni alarmi: delovanje baterije, praznjenje baterije, preobremenitev
Posebne funkcije
Polnilni tok 15A
Stikalo byPass: Da:
Baterija: neobvezno
Zaslon LCD: da
Ročno stikalo: ne
Komunikacijska vrata: Ne
Fizične dimenzije
Dimenzije (mm): 153 x 208 x 230
Teža (kg): 9,4
Kolesa: Ne
Rezervni čas 1KVA CYBERPOWER INVERTERJA ob uporabi dodatne 12V/200Ah baterije
  • 25-odstotna obremenitev (125 W) - 10 ur
  • 50-odstotna obremenitev (350 W) - 4 ure
  • 75-odstotna obremenitev (525 W) - 2 uri in 36 minut
  • 100-odstotna obremenitev (700 W) - 1 ura in 42 minut
Slike izdelka
Lahko bi vas zanimalo
Parametri
Vrsta blaga
Računalniki, prenosniki in tablice
Možnosti
Podaljšanje časa varnostnega kopiranja
Uporaba
Emergency Power System (EPS)
Navidezna moč (VA)
1000
Število izhodnih vtičnic
2
Izvedba
Tower
Topologija
Line-Interactive
Faza (vhod/izhod)
Komunikacija
brez
Zaščita podatkovnega omrežja
Ne
Zaščita telefonskega omrežja
Ne
Vrsta izhoda
SCHUKO
Proizvajalci
Cyber Power Systems
Svetovanje
Najpogostejša vprašanja
Ali je možen osebni prevzem blaga?
Kateri dostavljalec mi bo blago dostavil?
Pri naročilu lahko izbirate med naslednjimi možnostmi dostave: GLS, GLS ParcelShop, Packeta
Ali lahko prevozniku plačam s kartico?
Da, kurirju lahko plačate s kartico.
Kje se nahaja paket z mojim naročilom?
Ali se moram ob nakupu registrirati?
Ali lahko naročilo narekujem po telefonu?
Kako poteka reklamacija in koliko časa traja obravnava?
Kako bom vedel, da je bil moj paket dostavljen?
Kaj pomeni spletno plačilo s kartico?
Kje si lahko ogledam svoje račune?
Račun najdete v vaši e-pošti in tudi v profilu registrirane stranke v rubriki: Moj račun => Računi
Kdaj bom prejel točke zvestobe in kako jih lahko unovčim?
Kaj so točke zvestobe?
Potrebujete pomoč? Pomagali vam bomo.
Svetovalka
pri izbiri
Prevzemna mesta. Do 1360 prevzemnih mest.
Široka izbira. Ponujamo več kot 43000 izdelkov.
Pri nas imate čas. Blago lahko vrnete v 30 dneh.
Nagradili vas bomo. Za vsak nakup prejmete točke zvestobe.
Stranke nas hvalijo
90% strank priporoča glede na vprašalnike o zadovoljstvu v zadnjih 90 dnevih.