GEMBIRD držalo za TV WM-S80F-01, 37"-80" (50 kg), tanko, fiksno
Ta izdelek ni več na voljo, zato ga ni mogoče naročiti.
Oglejte si alternativni izdelek. Zagotovo boste nekaj izbrali.
Morda vam bo koristilo
Opis in parametri
GEMBIRD Držalo za televizor WM-S80F-01
Nosilec za televizor za vrhunsko izkušnjo gledanja televizije.
Lastnosti izdelka
Držalo je izdelano iz trdnega jekla in plastike ABS.
Podpira večino televizorjev z diagonalo od 37" do 80".
Največja nosilnost držala je 50 kg.
Združljivost
Nosilec je združljiv s standardom VESA.
- 200 x 100 mm
- 200 x 200 mm
- 300 x 200 mm
- 400 x 200 mm
- 300 x 300 mm
- 400 x 300 mm
- 400 x 400 mm
- 600 x 400 mm
Namestitev
Nosilec je tanek in od stene je oddaljen le 17 mm.