GEMBIRD držalo za TV WM-S80F-01, 37"-80" (50 kg), tanko, fiksno
simbolična fotografija
številka artikla
OEM
WM-S80F-01
Proizvajalec
Gembird
0 ocen
Razprodano
Ta izdelek ni več na voljo, zato ga ni mogoče naročiti.
Oglejte si alternativni izdelek. Zagotovo boste nekaj izbrali.
Morda vam bo koristilo
Opis in parametri
GEMBIRD Držalo za televizor WM-S80F-01
Nosilec za televizor za vrhunsko izkušnjo gledanja televizije.
Lastnosti izdelka
Držalo je izdelano iz trdnega jekla in plastike ABS.
Podpira večino televizorjev z diagonalo od 37" do 80".
Največja nosilnost držala je 50 kg.
Združljivost
Nosilec je združljiv s standardom VESA.
  • 200 x 100 mm
  • 200 x 200 mm
  • 300 x 200 mm
  • 400 x 200 mm
  • 300 x 300 mm
  • 400 x 300 mm
  • 400 x 400 mm
  • 600 x 400 mm
Namestitev
Nosilec je tanek in od stene je oddaljen le 17 mm.
Dobavljamo z vsem potrebnim materialom za namestitev.
EAN izdelka: 8716309126199
Lahko bi vas zanimalo
Parametri
Vrsta dodatne opreme
Držalo
Proizvajalci
Gembird
Svetovanje
Najpogostejša vprašanja
Ali je možen osebni prevzem blaga?
Kateri dostavljalec mi bo blago dostavil?
Pri naročilu lahko izbirate med naslednjimi možnostmi dostave: GLS, GLS ParcelShop, Packeta
Ali lahko prevozniku plačam s kartico?
Da, kurirju lahko plačate s kartico.
Kje se nahaja paket z mojim naročilom?
Ali se moram ob nakupu registrirati?
Ali lahko naročilo narekujem po telefonu?
Kako poteka reklamacija in koliko časa traja obravnava?
Kako bom vedel, da je bil moj paket dostavljen?
Kaj pomeni spletno plačilo s kartico?
Kje si lahko ogledam svoje račune?
Račun najdete v vaši e-pošti in tudi v profilu registrirane stranke v rubriki: Moj račun => Računi
Kdaj bom prejel točke zvestobe in kako jih lahko unovčim?
Kaj so točke zvestobe?
Potrebujete pomoč? Pomagali vam bomo.
Svetovalka
pri izbiri
Prevzemna mesta. Do 1360 prevzemnih mest.
Široka izbira. Ponujamo več kot 43000 izdelkov.
Pri nas imate čas. Blago lahko vrnete v 30 dneh.
Nagradili vas bomo. Za vsak nakup prejmete točke zvestobe.
Stranke nas hvalijo
90% strank priporoča glede na vprašalnike o zadovoljstvu v zadnjih 90 dnevih.