Goobay Univerzalni napajalnik 230V/3-12V DC 1000mA
SHOPPING
- 7%
DAYS
simbolična fotografija
številka artikla
OEM
ppadapter-70
Proizvajalec
PremiumCord
0 ocen
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
Na zalogi 5 kos, 21.5.2026 že pri vas
Morda vam bo koristilo
Opis in parametri
EAN: 4040849679513
Splošni opis
Adapter z nastavitvijo izhodne napetosti 3-12 V DC. Največji tok je 1000 mA pri 12 V.
Tehnični parametri
  • Napajalna napetost: 230 V
  • Izhodna napetost: 3,0/4,5/5,0/6,0/7,5/9,0/12V DC
  • Izhodni tok: 1000 mA
Standardi in certificiranje
Praktične informacije
Zamenljivi priključki
  • 2,5 mm vtič
  • 3,5 mm vtič
  • 3,5 x 1,35 mm vtič za enosmerni tok
  • 5,0 x 2,1 mm vtič za enosmerni tok
  • 5,5 x 1,5 mm vtič za enosmerni tok
  • 5,5 x 2,5 mm vtič za enosmerni tok
Dimenzije
75 x 43 x 32 mm
Lahko bi vas zanimalo
Parametri
Vrsta blaga
Vrsta dodatka
Proizvajalci
Svetovanje
Najpogostejša vprašanja
Ali je možen osebni prevzem blaga?
Kateri dostavljalec mi bo blago dostavil?
Pri naročilu lahko izbirate med naslednjimi možnostmi dostave: GLS, GLS ParcelShop, Packeta
Ali lahko prevozniku plačam s kartico?
Da, kurirju lahko plačate s kartico.
Kje se nahaja paket z mojim naročilom?
Ali se moram ob nakupu registrirati?
Ali lahko naročilo narekujem po telefonu?
Kako poteka reklamacija in koliko časa traja obravnava?
Kako bom vedel, da je bil moj paket dostavljen?
Kaj pomeni spletno plačilo s kartico?
Kje si lahko ogledam svoje račune?
Račun najdete v vaši e-pošti in tudi v profilu registrirane stranke v rubriki: Moj račun => Računi
Kdaj bom prejel točke zvestobe in kako jih lahko unovčim?
Kaj so točke zvestobe?
Potrebujete pomoč? Pomagali vam bomo.
Svetovalka
pri izbiri
Prevzemna mesta. Do 1360 prevzemnih mest.
Široka izbira. Ponujamo več kot 43000 izdelkov.
Pri nas imate čas. Blago lahko vrnete v 30 dneh.
Nagradili vas bomo. Za vsak nakup prejmete točke zvestobe.
Stranke nas hvalijo
90% strank priporoča glede na vprašalnike o zadovoljstvu v zadnjih 90 dnevih.