Vrsta kartuše
Proizvajalec kartuše
Cena kartuše s črnilom
17 €
27 €

Potrebujete pomoč? Pomagali vam bomo.

Svetovalka pri izbiri

Kontaktirajte nas

Stranke nas hvalijo

90% strank priporoča glede na vprašalnike o zadovoljstvu v zadnjih 90 dnevih.

Kartuše Canon CL-546 - barve za tiskalnik

CANON CL-546-XL (8288B001) - Kartuša TonerPartner PREMIUM, color (barvna)

Na zalogi > 10 kos Barvna13,5ml 1,27 € / ml TonerPartner
17,20 €
14,10 € Brez DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 13,77 €
Za katere tiskalnike je izdelek primeren?

Canon CL-546 (8289B001) - kartuša, color (barvna)

Na zalogi > 10 kos Barvna9ml 2,45 € / ml Canon
22,05 €
18,07 € Brez DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 21,68 €
Za katere tiskalnike je izdelek primeren?
Imamo za vas cenejšo kartušo/toner Z našim polnilom TonerPartner prihranite 48% pri stroških tiskanja. Želim prihraniti 48%

Canon CL-546-XL (8288B001) - kartuša, color (barvna)

Na zalogi 3 kos Barvna13ml 2,03 € / ml Canon
26,38 €
21,62 € Brez DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 25,33 €
Za katere tiskalnike je izdelek primeren?
Imamo za vas cenejšo kartušo/toner Z našim polnilom TonerPartner prihranite 37% pri stroških tiskanja. Želim prihraniti 37%
- 2%

Canon CL-546-XL (8288B004) - kartuša, color (barvna)

Na zalogi > 10 kos Barvna13ml 2,02 € / ml Canon
26,69 € 26,27 €
21,53 € Brez DDV
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 23,92 €
Za katere tiskalnike je izdelek primeren?
Imamo za vas cenejšo kartušo/toner Z našim polnilom TonerPartner prihranite 37% pri stroških tiskanja. Želim prihraniti 37%

Napredno filtriranje

Vrsta kartuše 0
Vrsta kartuše
Proizvajalec kartuše 0
Proizvajalec kartuše
Cena kartuše s črnilom 0
Cena kartuše s črnilom
17 €
27 €
Prevzemna mesta. Do 1393 prevzemnih mest.
Široka izbira. Ponujamo več kot 39000 izdelkov.
Pri nas imate čas. Blago lahko vrnete v 30 dneh.
Nagradili vas bomo. Za vsak nakup prejmete točke zvestobe.