CyberPower Value PRO SERIE GreenPower UPS 1000VA/550W, vtičnice SCHUKO
SHOPPING
- 2%
DAYS
simbolična fotografija
številka artikla
OEM
VP1000ELCD-DE
Proizvajalec
Cyber Power Systems
Točke zvestobe: 6
0 ocen
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
Na zalogi > 20 kos, 21.5.2026 že pri vas
Morda vam bo koristilo
Opis in parametri
Samodejna regulacija napetosti
Večnamenski zaslon LCD
Za jasen prikaz stanja napajanja in stanja baterije.
Zaščita podatkovne povezave
Združljivost z nadzorno programsko opremo PowerPanel
Za konfiguracijo in spremljanje stanja UPS v realnem času.
Specifikacije
  • Topologija linijsko interaktivnih UPS
  • Tehnologija varčevanja z energijo
  • Samodejno uravnavanje napetosti (AVR)
  • Zaščita pred preobremenitvijo
  • Zaščita pred prenapetostmi in udarci
  • Hitri prenos podatkov prek omrežja Ethernet
  • Prikaz stanja LCD
  • Programska oprema za upravljanje PowerPanel
  • Oblika stolpa
Model
VP1000ELCD
Tehnologija za varčevanje z energijo
Tehnologija bypass GreenPower UPS™
Zmogljivost (VA)
1000VA
Zmogljivost (Watt)
550W
Nazivna vhodna napetost
230 ± 10 Vac
Razpon vhodne napetosti
167 ~ 295 Vac
Vhodno frekvenčno območje
50/60 ± 5
Nazivni vhodni tok
4.35A
Vhodna vtičnica
IEC C14
Regulacija napetosti (AVR)
Da (enojno povečanje, enojno povečanje)
Razpon izhodne napetosti baterije
230 ± 10%
Razpon izhodne frekvence
50/60 ± 1%
Izhodna frekvenca
Simulirani sinus
Zaščita pred preobremenitvijo
Odklopnik tokokroga
Število predalov
4
Vrsta predala
Schuko GR
Zaščita pred prenapetostjo
Da
Največja vrednost udarca
450J
Telefon/omrežje RJ11/RJ45
Da (do 1 Gb)
Vrsta baterije (število)
12V/9Ah (1)
Običajni čas polnjenja
8 h
Podaljšanje obdobja depozita
Ne
Polna obremenitev (min)
1
Polovična obremenitev (min)
10
Priključek USB
Da
Serijska vrata
Upravljalna kartica
Ne
Kartica LAN
Priključek EPO
Programska oprema
PowerPanel Personal Edition
Hladen zagon
Samodejno testiranje
Zvočna opozorila
Večfunkcijski LCD-zaslon
Dimenzije (V x Š x G) (mm)
227 x 100 x 260
Teža (kg)
5.14
Višina v stojalu
0U
Garancija
24 mesecev, v uporabi
Dostava vključuje
UPS, napajalni kabel in kabel USB, uporabniški priročnik
Lahko bi vas zanimalo
Parametri
Uporaba
Navidezna moč (VA)
Število izhodnih vtičnic
Izvedba
Topologija
Faza (vhod/izhod)
Komunikacija
Zaščita podatkovnega omrežja
Zaščita telefonskega omrežja
Vrsta izhoda
Proizvajalci
Svetovanje
Najpogostejša vprašanja
Ali je možen osebni prevzem blaga?
Kateri dostavljalec mi bo blago dostavil?
Pri naročilu lahko izbirate med naslednjimi možnostmi dostave: GLS, GLS ParcelShop, Packeta
Ali lahko prevozniku plačam s kartico?
Da, kurirju lahko plačate s kartico.
Kje se nahaja paket z mojim naročilom?
Ali se moram ob nakupu registrirati?
Ali lahko naročilo narekujem po telefonu?
Kako poteka reklamacija in koliko časa traja obravnava?
Kako bom vedel, da je bil moj paket dostavljen?
Kaj pomeni spletno plačilo s kartico?
Kje si lahko ogledam svoje račune?
Račun najdete v vaši e-pošti in tudi v profilu registrirane stranke v rubriki: Moj račun => Računi
Kdaj bom prejel točke zvestobe in kako jih lahko unovčim?
Kaj so točke zvestobe?
Potrebujete pomoč? Pomagali vam bomo.
Svetovalka
pri izbiri
Prevzemna mesta. Do 1360 prevzemnih mest.
Široka izbira. Ponujamo več kot 43000 izdelkov.
Pri nas imate čas. Blago lahko vrnete v 30 dneh.
Nagradili vas bomo. Za vsak nakup prejmete točke zvestobe.
Stranke nas hvalijo
90% strank priporoča glede na vprašalnike o zadovoljstvu v zadnjih 90 dnevih.