Kingston DC3000ME/15,36TB/SSD/2.5"/U.2/5R
SHOPPING
- 14%
DAYS
simbolična fotografija
Kingston DC3000ME/15,36TB/SSD/2.5
številka artikla
AH2050601008
OEM
SEDC3000ME/15T3
Proizvajalec
KINGSTON
Točke zvestobe: 274
0 ocen
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
Na zalogi 4 kos, 22.5.2026 že pri vas
Morda vam bo koristilo
Opis in parametri
Kingston DC3000ME - SSD za podatkovne centre
Vgrajena zaščita in šifriranje
Uporaba v različnih aplikacijah
  • Umetna inteligenca
  • HPC
  • OLTP
  • Podatkovna zbirka
  • Infrastruktura v oblaku
  • Računalništvo na robu
Tehnični parametri
Model: Kingston DC3000ME
Zmogljivost: 15360 GB
Vrsta diska: 2,5" x 15 mm, U.2
Vmesnik: PCIe NVMe Gen5 x4 (nazaj združljiv z Gen 4)
Hitrost prenosa:
  • Pisanje - 9 700 MB/s
  • Branje - 14 000 MB/s
Delovna temperatura: 0 - 70 °C
Dimenzije: 100,50 mm x 69,8 mm x 14,8 mm
Teža: 152,3 g
Življenjska doba: 2000000 ur MFTB, 28.032TB, 1DWPD (5 let)
Garancija in podpora
Za SSD Kingston DC3000ME velja Kingstonova legendarna tehnična podpora in garancija za 5 let.
Lahko bi vas zanimalo
Parametri
Svetovanje
Najpogostejša vprašanja
Ali je možen osebni prevzem blaga?
Kateri dostavljalec mi bo blago dostavil?
Pri naročilu lahko izbirate med naslednjimi možnostmi dostave: GLS, GLS ParcelShop, Packeta
Ali lahko prevozniku plačam s kartico?
Da, kurirju lahko plačate s kartico.
Kje se nahaja paket z mojim naročilom?
Ali se moram ob nakupu registrirati?
Ali lahko naročilo narekujem po telefonu?
Kako poteka reklamacija in koliko časa traja obravnava?
Kako bom vedel, da je bil moj paket dostavljen?
Kaj pomeni spletno plačilo s kartico?
Kje si lahko ogledam svoje račune?
Račun najdete v vaši e-pošti in tudi v profilu registrirane stranke v rubriki: Moj račun => Računi
Kdaj bom prejel točke zvestobe in kako jih lahko unovčim?
Kaj so točke zvestobe?
Potrebujete pomoč? Pomagali vam bomo.
Svetovalka
pri izbiri
Prevzemna mesta. Do 1360 prevzemnih mest.
Široka izbira. Ponujamo več kot 43000 izdelkov.
Pri nas imate čas. Blago lahko vrnete v 30 dneh.
Nagradili vas bomo. Za vsak nakup prejmete točke zvestobe.
Stranke nas hvalijo
90% strank priporoča glede na vprašalnike o zadovoljstvu v zadnjih 90 dnevih.