Rezervno napajanje MHPower MPU700-12, UPS, 700 W, čisti sinus
SHOPPING
- 2%
DAYS
simbolična fotografija
številka artikla
AH2091470117
OEM
MPU-700-12
Proizvajalec
CARSPA
Točke zvestobe: 6
0 ocen
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
Na zalogi 2 kos, v sredo že pri vas
Morda vam bo koristilo
Opis in parametri
Rezervno napajanje MHPower MPU-700-12
EAN: 8594199730036
Lastnosti in prednosti
Samodejni preklop v primeru izpada omrežja.
Samodejno polnjenje zunanje baterije.
Čisti sinusni izhodni val.
Tehnične specifikacije
  • Moč: 700 W
  • Zmogljivost: 1000VA
  • Napetost baterije: 12 V
  • Polnilni tok: 10 A
  • Vhodna frekvenca izmeničnega toka: 45 Hz ~ 65 Hz
Zaščita in varnost
Zaščita pred preobremenitvijo do 130 % moči.
Opozorilo o preobremenitvi do pregorele varovalke.
Fizične značilnosti
  • Delovna vlažnost: 10 % RH ~ 90 % RH
  • Delovna temperatura: 0 ~ 40 °C
  • Dimenzije izdelka: 350 mm x 145 mm x 210 mm
  • Teža izdelka: 6,6 kg
  • Barva: črna
Uporabite
Za 12V zunanjo baterijo 50-150Ah.
Zvočni signal ob preklopu na baterijo.
Obdobje varnostnega kopiranja
Pri porabi energije 100 W je rezervni čas z baterijo 65 Ah 6,5 ure.
Pri porabi energije 200 W je rezervni čas z baterijo 65 Ah 3,25 ure.
Pri porabi energije 300 W je rezervni čas z baterijo 65 Ah 2,15 ure.
Lahko bi vas zanimalo
Parametri
Svetovanje
Najpogostejša vprašanja
Ali je možen osebni prevzem blaga?
Kateri dostavljalec mi bo blago dostavil?
Pri naročilu lahko izbirate med naslednjimi možnostmi dostave: GLS, GLS ParcelShop, Packeta
Ali lahko prevozniku plačam s kartico?
Da, kurirju lahko plačate s kartico.
Kje se nahaja paket z mojim naročilom?
Ali se moram ob nakupu registrirati?
Ali lahko naročilo narekujem po telefonu?
Kako poteka reklamacija in koliko časa traja obravnava?
Kako bom vedel, da je bil moj paket dostavljen?
Kaj pomeni spletno plačilo s kartico?
Kje si lahko ogledam svoje račune?
Račun najdete v vaši e-pošti in tudi v profilu registrirane stranke v rubriki: Moj račun => Računi
Kdaj bom prejel točke zvestobe in kako jih lahko unovčim?
Kaj so točke zvestobe?
Potrebujete pomoč? Pomagali vam bomo.
Svetovalka
pri izbiri
Prevzemna mesta. Do 1360 prevzemnih mest.
Široka izbira. Ponujamo več kot 43000 izdelkov.
Pri nas imate čas. Blago lahko vrnete v 30 dneh.
Nagradili vas bomo. Za vsak nakup prejmete točke zvestobe.
Stranke nas hvalijo
90% strank priporoča glede na vprašalnike o zadovoljstvu v zadnjih 90 dnevih.