SCYTHE KF1215FD18 Kaze Flex 120 mm vitek ventilator 1800 vrt/min
SHOPPING
- 2%
DAYS
simbolična fotografija
številka artikla
AH201063892
OEM
KF1215FD18
Proizvajalec
SCYTHE
0 ocen
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
Na zalogi 1 kos, v ponedeljek že pri vas
Morda vam bo koristilo
Opis in parametri
Scythe Kaze Flex 120 Slim Struktura ležaja FDB (Fluid Dynamic Bearing) je izdelana iz visokokakovostne stisnjene kovine, kar prispeva k nizkemu trenju in dolgi življenjski dobi Visokokakovostno mazalno olje, zaprto med gredjo in ležajem, vzdrži temperature do 250 °C in ima odličen mazalni učinek Gumijaste blazinice za blaženje vibracij in udarcev so vgrajene v zasnovo ventilatorjev in še dodatno izboljšujejo tiho delovanje, zato je ta ventilator idealen za ohišja in hladilnike Specifikacije Ime modela: Kaze Flex 120 Slim Številka modela: KF1215FD18 Dimenzije: 120 x 120 x 17 mm Hitrost ventilatorja: 1800 vrtljajev na minuto (±10 %) Raven hrupa: 30 dBA Pretok zraka: 50,79 CFM = 86,5=25 m3/h Statični tlak: 1,35 mmH2O = 13,24 Pa Napetost: 12 V jakost toka: 0,18 A Vhodna moč: 2,16 W Priključek: 3-pinski Dodatna oprema: Molex-adapter, 4x vijaki, Ležaj: zatesnjen precizni fluidni dinamični ležaj MTTF: 100.000 ur (25 °C)
Lahko bi vas zanimalo
Parametri
Svetovanje
Najpogostejša vprašanja
Ali je možen osebni prevzem blaga?
Kateri dostavljalec mi bo blago dostavil?
Pri naročilu lahko izbirate med naslednjimi možnostmi dostave: GLS, GLS ParcelShop, Packeta
Ali lahko prevozniku plačam s kartico?
Da, kurirju lahko plačate s kartico.
Kje se nahaja paket z mojim naročilom?
Ali se moram ob nakupu registrirati?
Ali lahko naročilo narekujem po telefonu?
Kako poteka reklamacija in koliko časa traja obravnava?
Kako bom vedel, da je bil moj paket dostavljen?
Kaj pomeni spletno plačilo s kartico?
Kje si lahko ogledam svoje račune?
Račun najdete v vaši e-pošti in tudi v profilu registrirane stranke v rubriki: Moj račun => Računi
Kdaj bom prejel točke zvestobe in kako jih lahko unovčim?
Kaj so točke zvestobe?
Potrebujete pomoč? Pomagali vam bomo.
Svetovalka
pri izbiri
Prevzemna mesta. Do 1360 prevzemnih mest.
Široka izbira. Ponujamo več kot 43000 izdelkov.
Pri nas imate čas. Blago lahko vrnete v 30 dneh.
Nagradili vas bomo. Za vsak nakup prejmete točke zvestobe.
Stranke nas hvalijo
90% strank priporoča glede na vprašalnike o zadovoljstvu v zadnjih 90 dnevih.