SCYTHE SY1425HB12M Glide Stream 140 mm ventilator 1200 vrt/min
SHOPPING
- 2%
DAYS
simbolična fotografija
številka artikla
AH201063698
OEM
SY1425HB12M
Proizvajalec
SCYTHE
0 ocen
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
Na zalogi 1 kos, v ponedeljek že pri vas
Morda vam bo koristilo
Opis in parametri
Novi GlideStream 140 ima na lopaticah ventilatorja utore, ki zmanjšujejo zračni upor, in gumijaste vložke v montažnih luknjah, ki zmanjšujejo neprijetne vibracije. Še ena zanimiva lastnost so montažne luknje, združljive s 120-milimetrskimi ventilatorji. Tehnične specifikacije: Dimenzije: 140 x 140 x 25 mm. Hitrost vrtenja: 1200 vrtljajev na minuto Raven hrupa: 29,5 dBA pretok zraka: 84,59 CFM Napetost: 12 V Teža: 130 g Priključek: 3-pinski (vključuje 4-pinski adapter Molex) Vrsta ležaja: drsni
Lahko bi vas zanimalo
Parametri
Svetovanje
Najpogostejša vprašanja
Ali je možen osebni prevzem blaga?
Kateri dostavljalec mi bo blago dostavil?
Pri naročilu lahko izbirate med naslednjimi možnostmi dostave: GLS, GLS ParcelShop, Packeta
Ali lahko prevozniku plačam s kartico?
Da, kurirju lahko plačate s kartico.
Kje se nahaja paket z mojim naročilom?
Ali se moram ob nakupu registrirati?
Ali lahko naročilo narekujem po telefonu?
Kako poteka reklamacija in koliko časa traja obravnava?
Kako bom vedel, da je bil moj paket dostavljen?
Kaj pomeni spletno plačilo s kartico?
Kje si lahko ogledam svoje račune?
Račun najdete v vaši e-pošti in tudi v profilu registrirane stranke v rubriki: Moj račun => Računi
Kdaj bom prejel točke zvestobe in kako jih lahko unovčim?
Kaj so točke zvestobe?
Potrebujete pomoč? Pomagali vam bomo.
Svetovalka
pri izbiri
Prevzemna mesta. Do 1360 prevzemnih mest.
Široka izbira. Ponujamo več kot 43000 izdelkov.
Pri nas imate čas. Blago lahko vrnete v 30 dneh.
Nagradili vas bomo. Za vsak nakup prejmete točke zvestobe.
Stranke nas hvalijo
90% strank priporoča glede na vprašalnike o zadovoljstvu v zadnjih 90 dnevih.